EğLenCe BuRaDa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EğLenCe BuRaDa

HayaT Boş EqLen Coş

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

15 Dakikada Düz Fön

YazarMesaj
mannaq_zeliş

mannaq_zeliş

Kadın

15 Dakikada Düz Fön Empty
MesajKonu: 15 Dakikada Düz Fön   15 Dakikada Düz Fön EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 9:42 pm

Saçlarınız orta uzunluktaysa ve fazla kıvırcık değilse düz fön için kuaföre gitmenize gerek yok.

Birinci adım

Saçlarınızı yıkadıktan sonra biraz nemini almak için kurutmalısınız. Kuruturken saçlarınızı kırmayacak yumuşak bir fırçayla bir yandan taramanızda fayda var.

İkinci ve üçüncü adım

Saçlarınızın tepesinden bir tutamı tokayla tutturun.Böylece hareket alanınız genişleyecektir. Yanlarını dipten uca doğru saç kurutma makinesi yada saç düzleştirici makineler yardımıyla fön çekerek şekillendirin. Tüm işlemi bitirmeden uçlarını bir kez daha fönle düzleştirin. Çünkü saçın en çabuk yıpranan ve darbe alan kısımları uç kısımlardır.

Dördüncü adım

Sıra, saçlarınızın arkasına geldiğinde öncelikle tepeden topladığınız saçlarınızın ensede kalan kısmına fön çekmelisiniz .

Beşinci adım

İşte son kısım! Başınızın tepe kısmında kalan saçlarınızı en son ve en yoğun şekilde fönlemelisiniz

15 Dakikada Düz Fön
1 sayfadaki 1 sayfası