EğLenCe BuRaDa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EğLenCe BuRaDa

HayaT Boş EqLen Coş

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Cuma Gecesi(Yaşanmış Olay)

YazarMesaj
Admin

Admin

Kadın

Bir Cuma Gecesi(Yaşanmış Olay) Empty
MesajKonu: Bir Cuma Gecesi(Yaşanmış Olay)   Bir Cuma Gecesi(Yaşanmış Olay) EmptyPerş. Şub. 26, 2009 8:48 pm

cuma gecesi (yasanmış olaylar)

O gece kuzenimde kaldık(Ben ve ablam).Konuşurken Didem abla(kuzenim) arkadaşlarıyla birlikte neler yaptıklarını anlattı.Birbirlerine korkunç hikayeler anlatıp beraber korkuyorlarımış.Ben böyle şeylere inanmadığım içingülüp geçtim.Bize sizede anlatayımmı dedi ve bizde kabul ettik.1 saat boyunca konuşma konumuz bu hikayelerdi.Ceyda abla(kuzenim)cin çağıralım mı ? dedi.Bizde heyecanla tamm dedik.Tahta,fincan,harfler.....gibi hazırdı.Herkez yerlerini aldı ve cin çağırmayı bilen şeyma ablam(ablam) besmele çekip başladı harfler hareket ediyordu.Eğer geldiysen 3 kere tıklat dediğimizde ses geldi herkez korkuyordu ben hariç ben kesin şu saçmalığı diye bağırdım böyle şeymi olur.Aranızdan biri bizi korkutmak için ses çıkardı kusura bakmayın ama belli ediyorsunuz dediğimde bana bağırdılar.Ben kızmıştım ve uyumak üzere oda gittim.Kötü bir rüya gördüm,korkuyla kalkmak istedim ama hareket edemiyordum sesimde çıkmıyordu.ne yapacağımı bilemedim ağlıyordum birden bi ağırlık kalktı üstümden hemen içeri gidip anlattım ve bana "İnanmamanın sonucu budur,onlar kendilerine inanmayanları daha çok severler ve onları rahat bırakmazlar"dediler.Ben o günden bugüne cin in c harfini duyunca ürperiyorum....Onlara inanıyorum ........

aRKadaşLaR Bu beNim BiR aRKadaşımıN başıNa qeLmiş.. :pale:
https://eglenceburada.hareketforum.net

Bir Cuma Gecesi(Yaşanmış Olay)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaşanmış Bir Aşk Hikayesi=Platonik Aşk